Dovolená u vody-pronájem chaty

dovolená u vody,pronájem chaty u vody,Jesenická přehrada,chata,zahrada,voda,lod Dovolená u vody, pronájem chaty u přehrady Jesenice - Jesenická přehrada. Užijte si Vaší dovolenou v nově zrekonstruované chatě se zahradou, grilem, jen 10 metrů od vodní plochy Jesenické přehrady. Čistá voda vhodná pro koupání, rybaření, projížďky lodí. Po domluvě si lze zapůjčit lod-pramici a zajistit projížďku ve větší lodi s motorem. Okolí chaty je ideální ke koupání v Jesenické přehradě. Chata vhodná i pro rybářskou dovolenou.

Rovinatá oblast kolem vody vhodná pro výlety na kolech i pěší vycházky do lesa. Během dovolené u vody doporučujeme prohlídky středověkého města Cheb. Výlet na Chebský hrad s Černou věží a do zahrady v podhradí Chebského hradu. Dalším místem kam na výlet na Chebsku je lázeňské městečko Františkovy Lázně. Můžete navštívit hned tři kolonádya ochutnat místní minerální prameny lázní. Další tip na výlet na Karlovarsku během dovolené je přírodní rezervace SOOS s bahenní sopkou a vyschlým solným jezerem. Mofety - bahenní sopky ještě stále bublají a syčí. V rezervaci SOOS u Františkových Lázní lze vyzkoušet i léčivý pramen s vysokým obsahem železa.

Milovníci výšlapů do kopců v rámci dovolené u vody - Jesenické přehrady ocení převýšení až do nadmořské výšky 983 metrů, viz. vrchol Lesný - Slavkovský les, souřadnice: 50°2'7” s. š., 12°36'57” v. d. Úžasný výhled na města Mariánské Lázně, Chodová Planá nebo až do Německa skýtá vyhlídka na Hřebence resp. vyhlídka-rohledna pod Lysinou, souřadnice: 50.0201836N, 12.6492822E. Vhodně umístěná rozhledna v oblasti Karlovarského kraje, ke které lze přijet i autem, k altánku - rozhledně vede zpevněná cesta. Samotný vchol Lysina se tyčí do nadmořské výšky 982 m, rozhledna - vyhlídka Na Hřebence je asi 950 m nad mořem. Při jasné obloze lze dohlédnout na vrcholy Českého lesa a dokonce až na Šumavu, na vrchol Velký Javor (DE) 1456 m nad mořem nebo vrchol Ostrý.

Pod Lesným leží nejmenší lázeňské městečko v ose lázeňského trojůhelníku.Lázně Kynžvart s krásným zámkem, který je většinu roku přístupný veřejnosti. Během dovolené u vody stojí i na zámku Kynžvart za návštěvu sbírka zajímavých předmětů. Muzeum a kabinet kuriozit je sbírka kancléře Metternicha, jeho potomků a sbírek Karla Hussa (posledního chebského kata). Vyhledávaný k procházkám je také zámecký park a využít ke hře lze golfové hřiště v okolí zámku. Při pěkném počasí se na zámku a jeho parku často konají svatby a setkání zájmových skupin. Zámek a zámecký park je častou kulisou pro natáčení dokumentů či filmů. Na zámku Kynžvart se točil např. známý muzikál "Kdyby tisíc klarinetů" ve kterém hrála Jana Brejchová, Hana Hegerová, Eva Pilarová, N.Urbánková, P.Filipovská, Waldemar Matuška, Karel Gott, Jiří Suchy, Jiří Menzel a další plejáda českých herců a zpěváků.

Další TIP na výlet, v okolí Jesenice i během dovolené u vody, je oblíbený kopec a vrchol hory Dyleň v Českém lese, nadmořká výška 940 m, souřadnice: 49.9679597N, 12.5028222E. Na impozantní vrch Chebska vede asfaltová cesta, lze tedy přijet i autem. Lesy kolem Dyleně (Chebsko) jsou bohaté na výskyt hub a lesního ovoce (borůvky, brusinky, ostružiny, lesní maliny apod.). Na hoře Dyleni stojí věž, původně vojenská radarová stanice. Věž - rozhledna byla postavena ze dřeva, zdiva, silokonových šroubů a umělohmotných panelů, bez železných dílů. Věž Dyleň bývala příležitostnou rozhlednou s vyhlídkovým ochozem. V současné době funguje dyleňská rozhledna-věž jako soukromý vysílač, veřejnosti je nepřístupná. Ale i z vrcholu Dyleně se otevírají nádherné výhledy na Chebsko, včetně výhledu na Jesenickou přehradu.

Letošní dovolená v chatě u vody, Jesenické přehrady. Mapa - dovolená u vody a umístění chaty k pronájmu, Mechová čp. 178 na mapě, GPS: 50.04883267674566 , 12.423637666740381 Chata Mechová čp.178 na mapě

Dovolená u vody,chata,pronájem,vybavení Dovolená u vody,chaty k pronájmu,přehrada,koupelna,wc dovolené,voda,chata,pronájem,přehrada,zahrada,gril dovolená,voda,koupání,rybaření,pronájem chaty,lodě

Poznejte spojení dovolená, chata, voda na vlastní kůži. Užijte si dovolené na chatě u vody - Jesenické přehrady u Chebu, v Karlovarském kraji. Pronájem chaty v květnu, červnu a pronájem chaty v září, říjnu na dovolenou dle domluvy, tedy pronajmout chatu lze i mimo hlavní ubytovací sezónu pro dovolené.

Lze si dohodnout placené projížďky lodí s kajutou (elektro motorová loď). V okolí přehrady Jesenice si lze po dohodě zapůjčit loď, loďky, pramice apod. Aktuální stav hladiny vody dle informací Povodí Ohře. Pronájem chaty na dovolenou od května i v hlavní sezóně od 1.6.2024 do 30.9.2024 (letní sezóna na chatě a dovolenou). Rezervujte pobyt pro Vaši dovolenou přímo u majitele chaty u vody.

Detailní informace k pronájmu chaty na: Dovolená u vody - pronájem chaty, detailní informace k rezervaci chaty na dovolenou.

Vy se těšíte na dovolenou v chatě u vody-Jesenické přehrady, my se těšíme na Váš pobyt.

Tel: +420 723 521 732 (kontakt na majitele chaty)

dovolená u vody, pronájem chata u vody dovolené,vody,pronájem chata u vody,koupani dovolená,voda,rybářská dovolená,pronájem chata,ryby,dovolená pro rybáře,úlovky,houby,reference,hostů,jesenická přehrada dovolená u vody,pronájem chata, Jesenice přehrada Pronájem chaty u vody,dovolené u vody,výhled Jesenická přehrada Dovolená,dovolené u vody,pronájem chaty,zahrada,terasa,grilování dovolená,voda,u vody,pronájem chaty u vody,zahrada,terasa,grilování,koupání dovolené,dovolená,koupání,zahrady,čistá voda,jesenická přehrada,pronájem chaty,chata u vody, chata dovolená,pronájem,voda,koupaní,zahrada,čistá voda,Jesenice Chata dovolená u vody,pergola,sezení,grilování,zahrada,terasa,byliny na dovolenou,dovolená,chata,voda,pronájmy,pokoj chaty,gauč-přespání,výhled na vodu a zahradu dovolené,na dovolenu u vody,pronájem chata,voda,výhled,jesenická přehrada,interiér, vybavení,chata k pronájmu u vody,zahrada u vody na dovolenou u vody,na dovolenou k vodě,pronájem chaty u vody,Jesenice,Jesenická přehrada, kuchyně, kuchyň, kuchyňská linka, klimatizace, výhled do zahrady dovolená voda, dovolená koupání,nájem chata,u vody,voda,vybavení,interiér,Jesenická přehrada dovolená blízko vody,přehrady,chata pronájem Jesenice přehrada,dovolená,postel velká k vodě na dovolenou,dovolená a voda,chata pronájem, u vody, lůžka, ubytování, Jesenice dovolené,voda,dovolené u vody,jezera,chaty pronájmy u vody,Jesenická přehrada,Cheb,WC dovolená u vodní nádrže,dovolená u vodní plochy,Chata pronájem u vody,wc,sprchový kout kam na dovolenou k vodě,chata pronájem u vody,umyvadlo,zrcadlo,sprchový kout,Jesenice přehrada,chata k pronájmu u vody,přehrada Jesenice u Chebu tipy na dovolenou u vody,dovolená,voda,pronájem chaty,Jesenická přehrada,zahrada, houpačka pro děti chalupa, pronájem, voda, sprcha, jesenice Pronájem chalupy, rybařeni ze břehu rybaření, chaty, jesenická přehrada půjčování lodi, jesenická přehrada, pramice tipy dovolené u vody,dovolená,voda,pronájem chaty u vody,přehrada,zahrada,děti Chata, dovolená, pronájem, zahrada, voda. Jesenická přehrada. dovolená u vody,tipy na dovolenou u vody,dovolené voda,pronájem chata,Jesenice přehrada dovovolené u vody,kam na dovolenou,chata voda,u vody,pronájem,Jesenická přehrada,obec Mechová čp. 178,Cheb,Kalovarsko

Volejte majiteli na tel.: +420 723 521 732

Volejte majiteli na tel.: +420 723 521 732

CHATA - PŘEHRADA - ZAHRADA - DOVOLENÁ - POHODA

Copyright © 2024 - CHATA u VODY - pronájem, www.chatavoda.cz

webmaster